Odluka o poništenju postupka javne nabavke 2026. godina Dokumenti za preuzimanje ODLUKA-O-PONIŠTENJU-POSTUPKA-NABAVKE-KOMUNALNIH-USLUGA-24.03.2026.(.pdf, 674,49 KB) - 40 Preuzimanja(a) Pročitajte više
Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača 2026. godina Dokumenti za preuzimanje ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-UGLJA-MOKROSEPARISANI-ORAH-03.08.2026.(.pdf, 2,01 MB) - 9 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-BIOHEMIJSKOG-ANALIZATORA-29.07.2026.-WEB(.pdf, 1,11 MB) - 8 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-USLUGE-ODVOZA-I-ZBRINJAVANJA-MEDICINSKOG-OTPADA-18.06.2026.(.pdf, 1,22 MB) - 24 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-GORIVA-I-MAZIVA-28.04.2026.(.pdf, 1,25 MB) - 30 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-3-RUKAVICE-06.04.2026.(.pdf, 1,29 MB) - 35 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-2-ZAVOJNI-MATERIJAL-06.04.2026.(.pdf, 1,1 MB) - 57 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-1-SANITETSKI-MATERIJAL-I-DRUGI-MEDICINSKI-POTROŠNI-MATERIJAL-06.04.2026.(.pdf, 1,13 MB) - 53 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-REAGENASA-I-POTROŠNOG-MATERIJALA-ZA-BIOHEMIJSKI-ANALIZATOR-27.02.2026.(.pdf, 1,03 MB) - 60 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-AMPULIRANIH-LIJEKOVA-16.02.2026.(.pdf, 1,02 MB) - 48 Preuzimanja(a) Odluka-o-izboru-najpovoljnijeg-ponuđača-NABAVKA-LABORATORIJSKOG-POTROŠNOG-MATERIJALA-26.01.2026.(.pdf, 1 MB) - 63 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-TELEKOMUNIKACIJSKE-USLUGE-20.01.2026.(.pdf, 985,73 KB) - 106 Preuzimanja(a) Pročitajte više
Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača Dokumenti za preuzimanje ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-DIGITALNOG-MAMOGRAFA-SA-TOMOSINTEZOM-15.10.2025.(.pdf, 4,36 MB) - 83 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-TERENSKOG-VOUILA-ZA-KUĆNE-POSJETE-01.10.2025.(.pdf, 2,5 MB) - 69 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-HIDRAULIČNOG-GINEKOLOŠKOG-STOLA-ZA-PREGLED-ŽENA-SA-INVALIDITETOM-30.09.2025.(.pdf, 1,19 MB) - 1061 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-DIGITALNOG-MAMOGRAFA-SA-TOMOSINTEZOM-03.09.2025.(.pdf, 2,63 MB) - 78 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-UGLJA-MOKROSEPARISANI-ORAH-15.07.2025.(.pdf, 1,48 MB) - 189 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-USLUGE-ODVOZA-I-ZBRINJAVANJA-MEDICINSKOG-OTPADA-24.06.2025.(.pdf, 1 MB) - 108 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-GORIVA-I-MAZIVA-16.05.2025.(.pdf, 1,22 MB) - 110 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-1-WEB(.pdf, 1,1 MB) - 136 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-2-WEB(.pdf, 1,08 MB) - 125 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-3-WEB(.pdf, 1,25 MB) - 128 Preuzimanja(a) Pročitajte više
Odluka o poništenju postupka javne nabavke Dokumenti za preuzimanje ODLUKA-O-PONIŠTENJU-POSTUPKA-NABAVKE-KOMUNALNIH-USLUGA-26.03.2025.(.pdf, 722,54 KB) - 134 Preuzimanja(a) Pročitajte više