Odluka o poništenju postupka javne nabavke 2026. godina Dokumenti za preuzimanje ODLUKA-O-PONIŠTENJU-POSTUPKA-NABAVKE-KOMUNALNIH-USLUGA-24.03.2026.(.pdf, 674,49 KB) - 40 Preuzimanja(a) Pročitajte više
Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača 2026. godina Dokumenti za preuzimanje ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-UGLJA-MOKROSEPARISANI-ORAH-03.08.2026.(.pdf, 2,01 MB) - 9 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-BIOHEMIJSKOG-ANALIZATORA-29.07.2026.-WEB(.pdf, 1,11 MB) - 8 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-USLUGE-ODVOZA-I-ZBRINJAVANJA-MEDICINSKOG-OTPADA-18.06.2026.(.pdf, 1,22 MB) - 24 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-GORIVA-I-MAZIVA-28.04.2026.(.pdf, 1,25 MB) - 30 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-3-RUKAVICE-06.04.2026.(.pdf, 1,29 MB) - 36 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-2-ZAVOJNI-MATERIJAL-06.04.2026.(.pdf, 1,1 MB) - 57 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-LOT-1-SANITETSKI-MATERIJAL-I-DRUGI-MEDICINSKI-POTROŠNI-MATERIJAL-06.04.2026.(.pdf, 1,13 MB) - 54 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-REAGENASA-I-POTROŠNOG-MATERIJALA-ZA-BIOHEMIJSKI-ANALIZATOR-27.02.2026.(.pdf, 1,03 MB) - 60 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-NABAVKA-AMPULIRANIH-LIJEKOVA-16.02.2026.(.pdf, 1,02 MB) - 48 Preuzimanja(a) Odluka-o-izboru-najpovoljnijeg-ponuđača-NABAVKA-LABORATORIJSKOG-POTROŠNOG-MATERIJALA-26.01.2026.(.pdf, 1 MB) - 63 Preuzimanja(a) ODLUKA-O-IZBORU-NAJPOVOLJNIJEG-PONUĐAČA-TELEKOMUNIKACIJSKE-USLUGE-20.01.2026.(.pdf, 985,73 KB) - 106 Preuzimanja(a) Pročitajte više